HT2W Kosteusanturi Alue 0..100%, Viesti 0-1V
Tuotekoodi:
144203
HT2W Kosteusanturi Alue 0..100%, Viesti 0-1V
| Sarja | HT2W |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kosteusanturi |
| Min käyttölämpötila (°C) | 0 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 50 |
| Min mittausalue (%SK) | 0 |
| Max mittausalue (%SK) | 100 |
| Käyttöjännite | 12V DC |
| Ulostuloviesti | 0...1V |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | LAE |