DTP8180-150 Lämpötilalähetin 4-20mA/0-10VDC paikallisnäytöllä ø6 x150mm,alue -50... 150°C puristusliitin G1/2" 2xPNP
Tuotekoodi:
129737
DTP8180-150 Lämpötilalähetin 4-20mA/0-10VDC paikallisnäytöllä ø6 x150mm,alue -50... 150°C puristusliitin G1/2" 2xPNP
| Sarja | DTP8180 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lämpötilalähetin |
| Min käyttölämpötila (°C) | -25 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 85 |
| Min mittausalue (°C) | -50 |
| Max mittausalue (°C) | 150 |
| Käyttöjännite | 15...30V DC |
| Prosessiyhde | G1/2" |
| Ulostuloviesti | 4...20mA |
| Ohjelmoitavissa | Kyllä |
| Anturin materiaali | AISI316L |
| Mitat | ø6 x 150mm |
| IP-luokka | IP67 |
| Valmistaja | Trafag |