C111 Huonetermostaatti Elektronisella Näytöllä, 2…40°C IP 20 Vaihtokosketin 6(2)A / 250VAC paristokäyttöinen 2 x 1,5V AAA
Tuotekoodi:
FA-CH111
C111 Huonetermostaatti Elektronisella Näytöllä, 2…40°C IP 20 Vaihtokosketin 6(2)A / 250VAC paristokäyttöinen 2 x 1,5V AAA
| Sarja | CH110-CH111-CH112 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Huonetermostaatti |
| Min mittausalue (°C) | 5 |
| Max mittausalue (°C) | 35 |
| Min käyttölämpötila (°C) | 0 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 45 |
| Vaihtokosketin | 5 (3) A, 250V AC |
| Mitat | 85 x 83 x 21mm |
| Käyttöjännite | 1,5V |
| IP-luokka | IP20 |
| Valmistaja | Fantini Сosmi |