L133V16-ZA10A-1/2" 24V/50Hz Magneettiventtiili 0-10bar NC
Tuotekoodi:
101712
L133V16-ZA10A-1/2" 24V/50Hz Magneettiventtiili 0-10bar NC
| Sarja | L133 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti kiinni NC |
| Väliaine | Vesi, ilma, öljy |
| Koko | 1/2" |
| Käyttöjännite | 24V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 2,1 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -20 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 75 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | 0 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 130 |
| Min. paine (bar) | 0 |
| Maks. paine (bar) | 10 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |