L182V01-ZB10A-3/4" 230V/50-60Hz Magneettiventtiili 0,35-10bar NC
Tuotekoodi:
101411
L182V01-ZB10A-3/4" 230V/50-60Hz Magneettiventtiili 0,35-10bar NC
| Sarja | L182 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Ohjaus | Pilottiohjattu |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti kiinni NC |
| Väliaine | Vesi, ilma, öljy |
| Koko | 3/4" |
| Käyttöjännite | 230V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 5 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -20 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 75 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | 0 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 130 |
| Min. paine (bar) | 0,35 |
| Maks. paine (bar) | 130 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |