L153D07-Z134A-3/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 3/4" höyry NC
Tuotekoodi:
102155
L153D07-Z134A-3/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 3/4" höyry NC
| Sarja | L153 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti kiinni NC |
| Väliaine | Höyry |
| Koko | 3/4" |
| Käyttöjännite | 110V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Min käyttölämpötila (°C) | -10 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 80 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | -10 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 140 |
| Min. paine (bar) | 0 |
| Maks. paine (bar) | 3 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |