L182B48-ZA10A-1 1/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 0,50-10bar NC
Tuotekoodi:
101505
L182B48-ZA10A-1 1/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 0,50-10bar NC
| Sarja | L182-BIG |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Ohjaus | Pilottiohjattu |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti kiinni NC |
| Väliaine | Vesi, ilma |
| Koko | 1 1/4" |
| Käyttöjännite | 110V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 15 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -10 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 60 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | -10 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 90 |
| Min. paine (bar) | 0,5 |
| Maks. paine (bar) | 90 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |