L208V03-ZA10A 1/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 0-8bar NO
Tuotekoodi:
103105
L208V03-ZA10A 1/4" 110V/50Hz Magneettiventtiili 0-8bar NO
| Sarja | L208 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti auki NO |
| Väliaine | Vesi, ilma, öljy, inertti kaasu |
| Koko | 1/4" |
| Käyttöjännite | 110V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 0,19 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -10 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 50 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | 0 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 100 |
| Min. paine (bar) | 0 |
| Maks. paine (bar) | 8 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |