L282B01-ZB12K-1" 24V/50-60Hz Magneettiventtiili 0,35-12bar NO
Tuotekoodi:
103302
L282B01-ZB12K-1" 24V/50-60Hz Magneettiventtiili 0,35-12bar NO
| Sarja | L282 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-tie magneettiventtiili |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Toiminto | 2-tie normaalisti auki NO |
| Väliaine | Vesi, ilma, öljy |
| Koko | 1" |
| Käyttöjännite | 24V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 12 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -10 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 60 |
| Min. virtausaineen lämpötila (°C) | -10 |
| Maks. virtausaineen lämpötila (°C) | 90 |
| Min. paine (bar) | 0,35 |
| Maks. paine (bar) | 12 |
| IP-luokka | IP65 |
| Valmistaja | ASCO |