SCG551A001MS 230V/50Hz Namurventtiili 1/4" 3/2 5/2
Tuotekoodi:
235300
SCG551A001MS 230V/50Hz Namurventtiili 1/4" 3/2 5/2
| Sarja | 551 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Namurventtiili |
| Rungon materiaali | Alumiini |
| Toiminto | 5/2 |
| Väliaine | Ilma, inertti kaasu |
| Koko | 1/4" |
| Käyttöjännite | 230V AC |
| Taajuus | 50Hz |
| Virtauskerroin (Kv, m3/h) | 0,75 |
| Min käyttölämpötila (°C) | -25 |
| Max käyttölämpötila (°C) | 60 |
| Min. paine (bar) | 2 |
| Maks. paine (bar) | 10 |
| Valmistaja | ASCO |